Doprava a platba

Doprava

1060_zasilkovna-logo-inverzni-web-nove.png

Osobní odběr na pobočce Zásilkovny 69 Kč

Doba doručení 1 – 3 dny

Zásilkovna využívá síť výdejních míst, které naleznete po celé České republice a na Slovensku. V nákupním košíku si jednoduše vyberete výdejní místo, kam chcete objednávku poslat.Po doručení zásilky na vámi zvolené výdejní místo vám přijde SMS a e-mail s heslem. Od této chvíle si ji můžete kdykoli do 7 dnů vyzvednout. 

1060_zasilkovna-logo-inverzni-web-nove.png

Doručení zásilky kurýrem Zásilkovny 99 Kč

Doba doručení 1 – 3 dny

Kurýr Zásilkovny Vám zásilku doručí většinou další den od odeslání zboží. V případě, že Vás řidič nezastihne, nechá Vám balíček na nejbližším výdejním místě Zásilkovny a zašle Vám informační SMS.

PPL-logo-fixni-vedle-svetlybg-rgb

Doručení zásilky kurýrem PPL 99 Kč

Doba doručení 1 – 2 dny

Dopravce PPL Vám zásilku doručí zpravidla následující den. V případě, že Vás řidič nezastihne, pokusí se Vám balíček zdarma doručit ještě jednou. Pokud jste zvolili platbu dobírkou, můžete u řidiče zaplatit v hotovosti i kartou. Pokud Vás ani napodruhé kurýr nezastihne, balíček Vám, po domluvě s Vámi, uloží v nejbližším PPL Parcelshopu. 

Logo_tropikalia

Osobní odběr v partnerské prodejně

K vyzvednutí do 24h

Vaši objednávku rádi připravíme k osobnímu odběru v naší partnerské prodejně. Prodejna se nachází na Praze 10 v ulici Počernická. Přesnou adresu a otevírací dobu prodejny naleznete zde.

Platba

logo-shoptetpay

On-line platba kartou

ZDARMA

Nejrychlejším a nejjednodušším způsobem platby je využití platební brány Gopay, díky které můžete objednávku zaplatit okamžitě. Platební brána Gopay zajistí okamžité připsání peněz a objednávka se tedy může vyřizovat hned po vytvoření.

apple-pay-og-twitter

Apple pay

ZDARMA

Využít můžete také velmi jednoduchý způsob platby,  a to pomocí Apple Pay.

Česká_spořitelna_-_logo_2023

Platba převodem na bankovní účet

ZDARMA

Při volbě tohoto způsobu platby obdržíte do e-mailu veškeré potřebné informace a instrukce k zaplacení objednávky formou převodu na bankovní účet. Převod peněz však nemusí být okamžitý a vaše objednávka se může lehce opozdit.

Google-Pay

Google pay

ZDARMA

Využít můžete také velmi jednoduchý způsob platby,  a to pomocí Google Pay.