SÁZÍME STROMY SÁZÍME STROMY – Tropikalia

SÁZÍME STROMY

Cílem Tropikalia.cz je šířit ekologické myšlenky a hodnoty, ve které věříme. Založili jsme e-shop s produkty, které budou nejen šetrné k naší planetě, ale dokáží zároveň pomoci.

 Moc jsme si přáli, abyste se vy, naši zákazníci, mohli stát součástí tohoto projektu, a proto jsme se rozhodli za každou objednávku, kterou uskutečníte, nechat zasadit strom prostřednictvím organizace Home for Trees. 

(www.homefortrees.com)

 

HOME FOR TREES                                

Chráníme a sázíme stromy a lesy v ČR.

Naší vizí jsou bohaté zdravé lesy plné rozmanitého života všech forem, které k nim přirozeně náleží.

        

„Když odejdou ze světa peníze, nic se nestane. 
Když odejdou ze světa stromy, je konec.“

 

Nás záměr a práce

  • Chráníme nesmyslným kácením ohrožené oblasti lesů a již vykácená či jinak zničená území navracíme zpět do rovnováhy.
  • Pracujeme s lesy a pro ně fyzicky i energeticky a zveme k tomu vás všechny.
  • Organizujeme sázecí, uklízecí a meditační akce v lesích po celé České republice. Pracujeme s lidmi v několika rovinách zároveň tak, aby přínos pro všechny a všechno byl ten nejlepší.
  • Vytváříme komunitu podobně smýšlejících lidí – odborníků i laiků, kteří mají skvělý pocit ze smysluplné práce obnovy a jemné údržby části planety a tím šíříme pozitivní naladění dále do společnosti.
  • Spojujeme se se zahraničními organizacemi na ochranu přírody po celém světě a rozšiřujeme tak naše vzdělání v oboru o moderní přístupy a možnosti ochrany.
  • Propojujeme se s uměleckými projekty z oblasti hudby, výtvarného umění, divadla a dalšími audiovizuálními počiny, abychom šířili myšlenku ochrany lesů a udržitelného života mezi co nejvíce lidí, a hlavně mladých lidí, příjemnou, zušlechťující, radostnou a inteligentní cestou.
  • Pracujeme na konceptu vědomého vzdělávání dětí o lesních společenstvích a o návratu a ochraně přírody vůbec, včetně témat ochrany vody, půdy a zero waste přístupu.

 

 

 

Net Orders Checkout

Item Price Qty Total
Subtotal 0,00 Kč
Shipping
Total

Shipping Address

Shipping Methods