Tipy, jak oslavit Mezinárodní den dětí Tipy, jak oslavit Mezinárodní den dětí – Tropikalia
Tipy, jak oslavit Mezinárodní den dětí

Tipy, jak oslavit Mezinárodní den dětí

Mezinárodní den dětí, který připadá na 1. června, se slaví takřka po celém světě. Jak udělat dětem radost a příjemně tento den oslavit? Přeci darováním dárečků, sladkostí a především rodinnou pohodou a společnou zábavou! Pokud si lámete hlavu, co na letošní oslavu dětí vymyslet, inspirujte se našimi tipy, které jsou kombinací dárků a zážitků v jednom.

 

Tip 1: Vezměte batoh a vyrazte do přírody

V případě hezkého počasí vyrazte s dětmi do přírody, ale myslete na to, že procházka po „obyčejném“ lese může dospělého pohladit po duši, zato malého turistu nudit. Nechcete-li tedy celou cestu poslouchat o bolení nožiček, buďte nápadití a vyberte místo, které je něčím zajímavé. Cílem může být přírodní koupaliště, zatopený lom nebo třeba vodopády. Oblíbené je i skalní bludiště či naučné stezky. Pokud své ratolesti navíc darujete před výletem minimalistický batoh s motivem džungle, do kterého si bude moct dát plavky nebo pomůcky určené na výpravnou cestu, bude mise „dětský den“ stoprocentně úspěšná.

 

Tip 2: Uspořádejte dětský piknik

Dětský piknik či menší venkovní párty je další skvělou volbou! Ať už máte dům se zahradou nebo se rozhodnete pořádat piknik ve veřejném lesoparku či na louce, užijete si zábavu. Pozvěte kamarády svých dětí včetně dospělých. Díky tomu se zabaví úplně všichni! Nechce se vám pro všechny řešit občerstvení? Není třeba. Do pozvánky napište, aby si každý donesl, co má rád. Své vlastní ratolesti pak můžete navíc udělat radost tím, že jí věnujete malý dárek v podobě kokosových mističek včetně příborů (lžička, vidlička). Na piknik tak bude vaše dítko dokonale vybaveno.

 

Tip 3: Naplánujte odpoledne plné kreativity

Společný čas nemusíte trávit pouze venku. Čas v rodinném kruhu můžete strávit při nevšední kreativní činnosti, jakou je výroba domácích svíček. Výroba svíček je zábavná a zvládne ji úplně každý. Stačí, když se na to správně vybavíte. V našem e-shopu máme kompletní set na domácí výrobu svíček, přičemž koncový produkt vás potěší nejen tím, jak vypadá a voní, ale i řadou benefitů pro  zdraví. Proč si vyrobit přírodní svíčky pomocí našeho setu?

 

  1. Spalováním sójového vosku nezvyšuje obsah CO2 v atmosféře.
  2. Svíčky ze sójového vosku mají dobu hoření až o 50 % delší než parafínové svíčky.
  3. Naše svíčky uvolňují více vůně než klasické svíčky, jedná se o tzv. čisté hoření.
  4. Sójový vosk je zcela netoxický!
  5. Tropikalia svíčky jsou šetrné k naší planetě.

Tip 4: Darujte svému dítku drobný dárek

Kromě společných aktivit každé dítě potěší, když mu darujete dárek. Nemusí jít o nic drahého. Mnohdy stačí maličkost. Zajímavým a zároveň praktickým dárkem je svačinová kapsa Tropikalia, která je ušitá z toho nejekologičtějšího materiálu – konopné látky. Ke svačinové kapse můžete svému dítku rovnou přibalit i barvy na látku. Veselý motiv si totiž může vybarvit podle sebe.

 

Autor: Linda Tomsa Kalašová


Komentáře

Komentář musí být schválen předtím, než bude zobrazen

Net Orders Checkout

Item Price Qty Total
Subtotal 0,00 Kč
Shipping
Total

Shipping Address

Shipping Methods